Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні.

Тақырыбы:Қазақстан Республикасының Тәуелсіздік күні.

Мақсаты:балаларға Тәуелсіздік туралы ұғындыру,туған жерін елін құрметтеуге тәрбиелеу.Патриоттық сезімдерінояту.Мереке қарсаңындағы көтерінкі көңіл- күй.Орталықтан шыққан әсем күй әуені тарап тербеп тұр. Зал іші мерекеге сай әсем шарлармен,әдемі безендірілген.Топ бүлдіршіндері әдем киініп,музыка ырғағымен ішке еніп,орындарына жайғасады.

Бүлдіршіндер жайғасқан соң,Қазақстан Республикасының мемлекеттік әнұран орындалады.Мерекеге жиналғандар сап түзеп ,оң қолдарын жұрек тұстарына апарып,әңұранды бірге шырқайды.

Жүргізуші: -Армысыздар құрметті тәрбиеші апайлар мен қоңақтар және сүйкімді бүлдіршіндер!

Құттықтау сөз мектеп басшысына  Саликов Е.З беріледі.

Тәуелсіз -ең басты құндылығымыз.Тәуелсіз күні еліміздің барлық азаматтары үшін орны ерекше мереке деп білеміз,себебі осынау жүрек жарды қуанышқа толы күндері ата-бабаларымыз ғасырлар бойы армандап күтумен өтті.

-Балалар, сендер тәуелсіз қазақ елінің жас ұландарсыңдар .Сондықтан өз жерімізді өз елімізді әкелер мен аталарымыз сияқты қадірлеуге,сүюге, қорғауға тиіс екеңдеріңді  естен шығармайық.

Би «Алға Қазақстан!»

Дарина:

Айнымайды аспаннан

Біздің тудың бояуы

Оны халық қашанда

Биікке іліп қояды.

Аулет: Цвети, расти наш Казахстан.Страна навек родная.

Қайсар:                                                                                                                                        16 – желтоқсан,Тәуелсіздік алған күнМерекеде ел қуаныпШаттанып ән салған күн.

Ойын:Туды құрастыру (ата-аналарды ортаға шығып туды бейнелеу керек,викторина сұрақтары қойылады)

Айтолған:

Жасасын азат ерлік күн.

Жасасын бейбіт елмен жер.

Бостандық алған қазақтың.

Мәртебесін көрсін ел.

Антон: Мой Казахстан любимый ,Ты – звезда!Ты – Родина моя!

Алинур: Отан – ана,Отан улкен.Казахстан – туган ел.

Ойын: Бәйтерек құрастыру  (бүлдіршіндерге сурет беріледі )

Аяулым:                                                                                                                                                 Как хорошо, что есть

Среди разных стран

Республика эта мой Казахстан!

Анюта: В нашем солнечном краю

Мы поем счастливую песню свою

Казахстан цветущий край

От детей ты привет принимай.

Никита:Мой Казахстан любимый,Где я родился, где я живу

Ты - небо!Ты – земля!Ты – солнце!

Ойын: Арқан тарту (Бүлдіршіндер қыздар мен ұлдар екі топқа бөлініп)

Айзада: Отан деген – атамекен.

Отан деген – туган жер.

Айзере: Моя Родина – Отан,Край, любимый Казахстан

Алиана:Горы, степи и поля –Это всё моя земля.

Ән: «Көк тудың желбірегені»

Ендеше балаларды ортаға шақырайық .

Қ -Қазағымыз аман болсын!

А -Азамат боп мен ертең,Отанға қызмет етем!

З  -Заманымыз тыныш болсын!

А -Аман болайық!

Қ -Қыран құстай биік болайық!

С -Сарарқа даласында бейбітшілік болсын!

Т -Табиғатты аялайық!

А -Елбасымыз аман болсын!

Н -Нанымыз көп болсын!

Осымен біздің мерекелік бағдарламамыз аяқталды,көріп тамашалағандарынызға рахмет!

Жаңартылған күні: 10.12.2019 11:47
Құрылған күні: 10.12.2019 11:47